הוצאה לאור של ספר שירה חדש

א.ע. רוצה להיות משורר. אך התואר "משורר" גדול על מידותיו. משוררים הם: ביאליק – המשורר הלאומי, אבידן – המשורר העתידני, ויזלטיר – המשורר העירוני, זך – המשורר השר תדיר על ה"אני" האינטימי. משוררים גדולים מהחיים או שהחיים קטנים עליהם.
הוצאה לאור הדובדבן מתכבדת להציג בפניכם ספר שירה חדש, איכותי ויוצא דופן בשוק הספרים בישראל - פלירטוט עם הדובדבן, ובו נקודת מבט מעניינת על החיים של האדם בתרבות ובחברה בישראל, שמנסה ליצור דיאלוג עם סביבתו ועם המשוררים שעמם הוא מתכתב.
ומה א.ע.? בקושי מרים את העין. א.ע. אדם כפוף, שפוף, סחוף, רדוף, שביר כקנה סוף, אבל רוצה, רוצה להשתרבב איכשהו לתוך הפנתיאון, בינו לבין עצמו מוסיף – אומנם משורר תואר גדול אך כותב שירה ודאי יסלחו לי על כך, פחות מתיימר, פחות זוהר, פחות מעורר, פחות משורר. אבל אז, שוב הספקות מנקרות את מוחו של א.ע., מצד אחד ההצהרה המסנגרת של אבידן על מה זה שיר ועל החופש המוחלט הכרוך בכתיבת שיר, ומצד שני, האם באמת מה שכותב הוא אכן נחשב לשירה, שירה ראויה, מיטבית? 
א.ע. – כותב. כך מחליט להגדיר עצמו, אלא ששוב ספקות חודרות למוחו והרי כותב הוא כל מי שמקליד היום ולו תגובה או דעה בעולם הרשתי-אינטרנטי, בלוגים, פוסטים, ומה עם רשימות סוּפֶּר, הודעות בכתב על המקרר לאשה או תזכורות לעצמי. 
ובכן, נתפשר על א.ע. – כותב שירים. זה מספק וממוצע בין ההגדרות הכבדות להגדרות הלא-מוגדרות וכולם באים על סיפוקם. לאחר שא.ע. מרוצה מן ההגדרה הוא מתחיל להתחבט ולהתלבט בשאלה מהו שיר טוב או יפה או נכון או כזה שראוי לפרסום. 
הספר החדש הוא מסע אקלקטי בין תחנות פרטיות בזמן, במקום ובנפש. או אם לא לוותר כליל על הצירופים אז על זמן המקום, מקום הנפש או נפש הזמן (נכון יותר לומר העיתים). 
לאחר התלבטות ממושכת שהוצגה כבר בחלקה, החליט א.ע. להוציא לאור ספר ביכורי שירה. שירים מזמנים שונים בחייו, מתוך חוויות חייו, מתוך התבגרותו. ובסך הכל, מתוך תוכו. ישנם שירים שהם בבחינת Zoom In – הצצה אל נבכי הנפש פנימה ובחינת תנועותיה וישנם בבחינת Zoom Out, הסתכלות דעתנית כלפי מחוץ מתוך חדווה, כעס או, כך נקווה, רגישות. 
זהו סיפורו הקצר של א.ע. (הוא אני) איציק עובדיה שמקווה מאוד שהשירים שבספר ייגעו לליבכם ויעשו לכם חשק גדול יותר הן לצרוך שירה והן לקרוא שירה. 
ולכל מי שמעורב בדבר – אנא, הוזילו נא את מחירי ספרי השירה בחנויות, שיהיו נגישים יותר לציבורים גדולים וכך על כולם תבוא הברכה.

 

 

 

 

הוצאות ספרים


הוצאות ספרים קמו והתפתחו במשך

קרא עוד

הוצאות לאור


הוצאות לאור משגשגות, ולראייה...

קרא עוד

המלצות הצוות


בשנה האחרונה פרסמה הוצאת ספרים

קרא עוד

פרקים ראשונים


כאן ניתן להתרשם מפרקים הראשונים...קרא עוד

פרסמו ספרכם כאן


חדש באתר - פרסום ספרים חדשים ואירוח

קרא עוד
שם:
טלפון:
מייל:
הודעה:
סניף צפון 04-8734066
סניף מרכז 052-5702454