הוצאת ספרים 'הדובדבן' שמחה להכריז על פתיחתו של מועדון קוראים חדשני ומיוחד שבו ישתתפו אוהבי ספר, כותבים וסופרים המעוניינים לחוות דעה על ספרם, להציע הצעות, לכתוב המלצות וביקורות שונות, ועוד. מועדון קוראים זה יישלח מדי פעם בפעם למצטרפים אליו חומרים שונים, עדכונים ספרותיים ומאמרים מקוריים העוסקים בכתיבת ספרים ובביקורות ספרותיות. מועדון זה יטביע חותם בתרבות הישראלית וישמש במה לחפצים בכך. מטרתנו לקרב את קהל הקוראים הרחב לעולם הספרים ולעורר בהם את התשוקה להיות מעורבים בתרבות הישראלית, ולא להיות אנשים פסיביים שיושבים בסלון ביתם ושאינם משפיעים כלל על הנעשה בחברה ובמדינה.

מהות הקריאה

קריאה היא פעולה של הנאה רבה ומאפשרת לנו לעוף על כנפי הדמיון. קריאה חושפת בפנינו עולמות רבים, מציבה בפנינו אתגרים רבים ומעצבת את תפיסתנו. האדם חייב בתרבות הקפיטליסטית המנכרת לגלות משמעות ולצקת תוכן ממשי בחייו. את כל אלה עושה הקריאה בהצלחה רבה.

פעילות המועדון

הוצאת ספרים 'הדובדבן' מוציאה לאור מדי פעם בפעם ספרים רבים הניתנים לקנייה בחנויות המובחרות וברשת האינטרנט, ואשר אותם יקבלו בדואר חברי מועדון הקוראים. החברים יקראו אותו ויפרסמו את חוות דעתם באתר האינטרנט של ההוצאה.

כיצד מצטרפים למועדון?

כדי להצטרף למועדון הקוראים של הוצאת ספרים 'הדובדבן', יש לשלוח אי-מייל ובו מידע עליכם (שם מלא, גיל, עיסוק, ז'אנר מועדף ואם יש רקע בכתיבה). הצוות שלנו יקרא את פנייתכם ויחליט על פי שיקול דעתו מי מתאים להיות חבר במועדון. מי שייבחר יקבל על כך הודעה בתוך שבוע ימים ממועד שליחת הבקשה. ההצטרפות למועדון היא חינם.

מתנה למצטרפים
כל אלה אשר הצטרפו למועדון הקוראים של הוצאת ספרים 'הדובדבן', יקבלו חינם באמצעות האי-מייל מאמר מרתק על עולמם של הסופרים מאחורי הקלעים ועל הגורמים אשר עוזרים להם לכתוב בשקט, בשלווה ובחדווה רבה.

מי יקבל לעיון ולקריאה את הספרים החדשים שראו אור?

בכל פעם שנוציא ספר חדש לשוק, נבחר מתוך המועדון שלושה חברים שיקבלו לידיהם את הספרים ויכתבו ביקורת ספרותית בהיקף של 400 עד 500 מילים. חוות הדעת הספרותית תתפרסם באתר, וזאת לאחר בדיקה שלנו.

נוסף על כך, לחברי המועדון תהיה אפשרות לתת חוות דעת על מספר כתבי יד שנמצאים בשלב האבחון והבקרה, חוות דעת שעשויה במקרים מסוימים להשפיע על החלטתנו. חברי המועדון יקבלו לידיהם פרק או שניים מכתב היד, ובתוך פרק זמן קצר יתבקשו לשלוח אלינו את חוות דעתם.

 

 

 

 

הוצאות ספרים


הוצאות ספרים קמו והתפתחו במשך

קרא עוד

הוצאות לאור


הוצאות לאור משגשגות, ולראייה...

קרא עוד

המלצות הצוות


בשנה האחרונה פרסמה הוצאת ספרים

קרא עוד

פרקים ראשונים


כאן ניתן להתרשם מפרקים הראשונים...קרא עוד

פרסמו ספרכם כאן


חדש באתר - פרסום ספרים חדשים ואירוח

קרא עוד
שם:
טלפון:
מייל:
הודעה:
סניף צפון 04-8734066
סניף מרכז 052-5702454