המפתח להעצמה אישית

בעודך אוחז בספר זה, הינך בפתחו של מסע לשינוי חייך. בספר אפרט את הסיבות שבגינן נכשלים רבים במימוש מטרותיהם, אחשוף את סודות ההצלחה של רבים, אדון בהגדרת המטרות והיעדים ובגורם הקריטי שמביא לידי מימוש המטרות ואסביר מה נדרש כדי לבצע את המשימות שקבעת בעצמך. גם אם במהלך הקריאה לא תבין את הכול, אבקש ממך לקרוא את הספר כולו עד הסוף. אם חלקים ממנו לא יהיו ברורים, אל תתעכב והמשך לקרוא. אני מבטיח לך כי בקריאה השנייה הגלוי יהיה רב מהנסתר, והברור יהיה רב מהמעורפל.

אם רק תרצה בכך, תוכל לשנות את עולמך ואת חייך. עובדה, יש שהגיעו להישגים מרשימים, ללא כסף וללא ירושה והצליחו להגשים את חלומם. למשל, רוב המנהיגים הגיעו למעמדם הרם בכוחות עצמם ולא קיבלו את המנהיגות בירושה; רוב האנשים העשירים בעולם לא נולדו להורים בעלי הון אלא החליטו לקחת את עצמם בידיים, להיאבק, להילחם ולהגיע אל היעד.

כיום אנו חיים בעולם שבו יש שפע של מידע. כל אינפורמציה שברצונך להשיג ובעיקר על איך לשנות את עולמך, ניתן בנקל באמצעות האינטרנט (צ'טים, בלוגים, פורומים, פייסבוק, ויקיפדיה ועוד) והספרים הרבים שראו אור בשנים האחרונות ושמלמדים איך להתעשר, איך להרוויח כסף קל ואיך להקים עסקים. אך מעט מאוד אנשים מימשו באמת את מה שקראו.

לפני מספר שנים פגשתי את מוטי, חבר שלמד אִתי בבית הספר. הוא נראָה מתוסכל ושפוף, בקושי מגולח והיה לבוש בבגדים בלויים.

"מוטי, אתה בוחר להיות מובטל," אמרתי לו בלי להניד עפעף, לאחר שאמר שהוא מתקשה למצוא עבודה.

"מה פתאום," השיב לי, "המצב הכלכלי במשק קשה, ולכן אין עבודה," אמר את מה שבדרך כלל מרבים המובטלים לומר.

"אתה יודע שדווקא במצב כלכלי קשה רבים מתעשרים. זה הזמן לעשות שינוי," ניסיתי להפיח בו תקווה.

"אין לי מקצוע מבוקש," ניסה להוריד את הנושא מסדר היום.

"דווקא עכשיו יש לך הזדמנויות טובות יותר למצוא עבודה," התעקשתי. "לך תעבוד בשכר נמוך, אפילו בשכר נמוך מאוד, כדי שיהיה למעסיק משתלם להעסיק אותך. במצב כלכלי שכזה הצד המקצועי חשוב פחות משכר העבודה שהמעסיק משלם. כך תשכיל לרכוש לעצמך מקצוע מבוקש, וכשמצב השוק ישתפר תהיה ידך על העליונה," הוספתי.

מוטי חשב מעט על דבריי, אך לא הגיב. חשתי כי השיחה קשה לו. הוא העדיף להדחיק את בעיותיו, ולא להתמודד עמן. הזמן חלף, וכעבור תקופה קצרה פגשתי אותו שוב, ממש במקרה, בקניון השכונתי, באחת החנויות.

"אני ממש מאושר לראות אותך," אמרתי לו וראיתי שהוא עסוק. "אקפוץ יותר מאוחר," הצעתי.

"לא, לא, חכה," קרא לעברי, "אותך חיפשתי. רציתי להודות לך."

"להודות לי?" שאלתי מופתע.

"כן, לך. שיניתָ את חיי. אתה זוכר שנפגשנו לאחרונה? הייתי אז בדיכאון טוטלי," אמר ומשך אותי החוצה, מחוץ לחנות. "אחרי שדיברת אִתי הבנתי שהבעיה היא אצלי, בראש. התקשרתי לדוד שלי ושאלתי אותו אם הוא צריך עזרה בעבודה. הוא אמר לי שהמצב הכלכלי לא טוב ושהוא לא יכול לשלם לי משכורת. אז הצעתי שאעבוד בחינם. ואז אחרי חודשיים של עבודה הוא התחיל לשלם לי שכר," חייך.

"אתה נראה עכשיו עם כל כך הרבה אנרגיות, מוטי. ממש השתניתָ," החמאתי לו. "אז איך הגעת לכאן? אני ממש סקרן."

"תשמע, כשעבדתי בחנות למדתי איך לעבוד, הכרתי ספקים, בקיצור למדתי את העבודה, ואז פתחתי חנות משלי."

"באמת? זה שלך?" אמרתי כלא מאמין. "מוטי, כל הכבוד," הייתי שבע רצון, וכבר עמדתי ללכת.

"רגע," קרא. "בקרוב אני עומד לפתוח חנות תכשיטים נוספת."

ואז הלכתי לביתי וחשבתי למה שלא יהיו עוד אנשים כמו מוטי. ישבתי בחדרי וחשבתי על נוסחה שבאמצעותה ישנו רבים את חייהם, נוסחה שתשאיר את כולם מאחור. ישבתי על המדוכה ובסופו של דבר מצאתי נוסחה אשר כל אחד יכול ליישמה בטכניקה פשוטה: הפרופסור, הפועל, הסטודנט והגנן. זו טכניקה שמשנה חיים, מצב פיננסי, מערכת יחסים ועוד דברים רבים, ואני כאן כדי להעביר לך את המידע המתאים ולדאוג שכול זה יתממש.

 

 

הוצאות ספרים


הוצאות ספרים קמו והתפתחו במשך

קרא עוד

הוצאות לאור


הוצאות לאור משגשגות, ולראייה...

קרא עוד

המלצות הצוות


בשנה האחרונה פרסמה הוצאת ספרים

קרא עוד

פרקים ראשונים


כאן ניתן להתרשם מפרקים הראשונים...קרא עוד

פרסמו ספרכם כאן


חדש באתר - פרסום ספרים חדשים ואירוח

קרא עוד
שם:
טלפון:
מייל:
הודעה:
סניף צפון 04-8734066
סניף מרכז 052-5702454